O mně

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou!

Dělám maximum, abyste vy mohli dělat minimum.

Klient je pro mě partnerem, kterému s maximálním úsilím pomáhám uspokojit jeho vize, plány i potřeby. V první řadě je pro mě důležité chránit zájmy klientů tak, aby byl klient s poskytovanými službami spokojen.

– Znám všechny kroky úspěšného prodeje nemovitosti a spolehlivě vás jimi provedu.

– Postarám se, aby se vaší nabídce dostalo na trhu s nemovitostmi té nejvyšší  pozornosti.

– Zatímco vy se budete věnovat rodině či práci, já se vám postarám o        prodej nemovitosti s veškerou administrativou. 

Jak to dělám já? Proč pracuji právě takhle?

Protože díky tomu prodám VŽDY, RYCHLEJI a za VÍC.


Profi fotky a Home staging

Podle statistik 70% zájemců vybírají nemovitost podle fotek. To, jak na nás působí, rozhoduje zda koupíme. Profesionální fotografie a Home staging jsou nástroje, díky kterým si zájemce vaši nemovitost zamiluje.

Video prohlídky

Lidé milují video. Prodávat dnes nemovitost a nepoužít k tomu video? Nemyslitelné. Video prohlídka přitáhne ještě více zájemců.

3D scan nemovitosti

Díky 3D VIRTUÁLNÍ prohlídce získá zájemce detailní přehled. Bude nemovitost přístupna 24h denně i pro vzdálené zákazníky.      K čemu je to dobré?  Zájemce bude mít možnost prohlížení, otáčení a přibližování 3D modelu se všech úhlů, stráví u vaší nemovitosti více času a na prohlídce není nepříjemně překvapený. Naopak "jde na jistotu".

Půdorysy

Půdorysy jsou samozřejmostí při inzerci nemovitosti.Jedna věc je pro potenciálního zájemce velmi důležitá. Mít představu o prostoru. Jak by mohl v nemovitosti žít, jak ji zařídit, jak se "vejít".

Stránka nemovitosti

Dnes nestačí jen inzerovat na realitních serverech. Vytvořím pro vaši nemovitost stránku, kde bude prezentována jen a pouze ta vaše.

Reklama na sociálních sítích

 Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej? Sociální sítě hýbou světem a také hýbou prodejem nemovitosti. Vytvořit placenou propagaci na Facebooku a zacílit reklamu na tu správnou cílovou skupinu.

Aukce

Elektronické aukce značně rozšířily možnosti úspěšného prodeje nemovitostí.  Ráda Vám i tuto mou službu představím

Více o aukcích se můžete dozvědět v Blogu


              Odhady ceny nemovitostí bez závazků.

        prosím, využijte formulář nebo kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu